Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

kawes1Witaj w serwisie Diablo Design. Skoro tu trafiłeś, to znaczy że poszukujesz szablonu, który odmieni twoją stronę internetową. Projektowanie szablonów dla CMS Joomla to moja pasja. Dlaczego akurat Joomla? Jest to system, który daje właściwie nieograniczone możliwości. Pozwala budować proste witryny jak i rozbudowane portale internetowe. Do tego jest przyjazny dla użytkownika i szeroko stosowany. Na tej stronie znajdziesz projekty szablonów mojego autorstwa. Przybywa ich z tygodnia na tydzień, więc jeśli nie znalazłeś nic dla siebie, skontaktuj się ze mną.

DD Open Mint 25
Version: 1.0 Release Date: 13 grudzień 2014

Szablon przystosowany dla Joomla 2.5 i 3.x o tematyce Rozrywka, szkoła, biznes templatka w kolorach niebiesko, biało szaro zielonych. Wyposażona w panel administracyjny dzięki któremu możemy zmieniać wszystkie parametry, począwszy od wgraniu własnych zdjęć do animacji skończywszy na stopce witryny.Szata została dostosowana do urządzeń mobilnych takich jak telefony komórkowe, tablety smartfony.

Important: if you download this template for commercial use take and pay a special license (10 euros) on the homepage.