Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

kawes1Witaj w serwisie Diablo Design. Skoro tu trafiłeś, to znaczy że poszukujesz szablonu, który odmieni twoją stronę internetową. Projektowanie szablonów dla CMS Joomla to moja pasja. Dlaczego akurat Joomla? Jest to system, który daje właściwie nieograniczone możliwości. Pozwala budować proste witryny jak i rozbudowane portale internetowe. Do tego jest przyjazny dla użytkownika i szeroko stosowany. Na tej stronie znajdziesz projekty szablonów mojego autorstwa. Przybywa ich z tygodnia na tydzień, więc jeśli nie znalazłeś nic dla siebie, skontaktuj się ze mną.

Games Site
Version: 1.0 Release Date: 12 grudzień 2014

Szablon nadający się na serwis związany z grami komputerowymi lub na konsole. W szablonie znajduje się panel konfiguracyjny dostępny z poziomu administratora,Możemy skonfigurować ikony do serwisów społecznościowych, podmienić logo demonstracyjne na swoje, zmienić link i nazwę witryny w stopce strony. W szablon Wbudowaliłem Pasek przewijania w który możemy wstawić dowolny text oraz go podlinkować np. do jakiegoś artykułu w serwisie. W grafice została użyta mała animacja Flash dymu unoszącego się z giwery ;)