Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

kawes1Witaj w serwisie Diablo Design. Skoro tu trafiłeś, to znaczy że poszukujesz szablonu, który odmieni twoją stronę internetową. Projektowanie szablonów dla CMS Joomla to moja pasja. Dlaczego akurat Joomla? Jest to system, który daje właściwie nieograniczone możliwości. Pozwala budować proste witryny jak i rozbudowane portale internetowe. Do tego jest przyjazny dla użytkownika i szeroko stosowany. Na tej stronie znajdziesz projekty szablonów mojego autorstwa. Przybywa ich z tygodnia na tydzień, więc jeśli nie znalazłeś nic dla siebie, skontaktuj się ze mną.

Rainbow
Version: 1.0 Release Date: 12 grudzień 2014

Szablon wykonany dla Jooomla 2.5, wbudowany został panel zarządzania dostępny z poziomu administratora z następujacymi funkcjami podmina fotografi kobiety w nagówku oraz tekstu obok fotografi edycja nazwy witryny i sloganu, edycja danych kontaktowych oraz stopki. Templatka idealnie nadaje się osób pracujących w zawodzie nauczyciel, terapeuta, lekarz, prawnik. Zdjęcie wczytujemy o wymiarach szerokość 130px, wysokość 139px, specjalna klasa css3 doda cień do fotografii oraz zaokrągli narożniki.

Szablon do zastosowania niekomercyjnego, opłata komercyjna bez limitów czasowych kosztuje 10 euro lub 40 PLN Brutto