Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

kawes1Witaj w serwisie Diablo Design. Moją pasją jest projektowanie szablonów dla CMS Joomla. Joomla jest moim ulubionym cms-em ponieważ jest systemem modułowym, elastycznym i przyjaznym dla użytkownika, pozwala praktycznie na nieograniczone zastosowanie umożliwiając budowę małych serwisów jak i również rozbudowanych dużych portali. Na stronie znajdą Państwo moje projekty szablonów których przybywa z tygodnia na tydzień, staram się w miesiącu wydać przynajmniej cztery nowe szablony. 

DD Machines 86
Version: 1.0 Release Date: 22 grudzień 2015

DD Machines 86 Szablon dla Joomla 3.x tematyka maszyny budowlane , sprzęt budowlany templatka została oparta na frameworku Bootstrap, kolorystyka jasna z akcentami pomarańczowymi, w tym szablonie dałem możliwość wyłączenia slideshow i wstawienia w to miejsce dowolnego swojego modułu który musimy opublikować na pozycji slide. Standardowo wbudowany panel administracyjny do zarządzania całym szablonem, w tej wersji możemy wyłączyć lub włączyć każdą sekcję. Jest to pełna wersja szablonu bez żadnych ograniczeń.

Po przetestowaniu szablonu jeżeli wszystko odpowiada prosiłbym o wykupienie licencji na dany szablon. Licencję można opłacić TUTAJ

Important: if you download this template for commercial use take and pay a special license (10 euros) on the homepage.

Wersja 1.3 Ma wyłączony LIGHTBOX na fotografiach w artykułach, jezeli masz przerobiony szablon wystarczy podmienić plik scripts.js w głównym katalogu szablonu