Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

kawes1Witaj w serwisie Diablo Design. Moją pasją jest projektowanie szablonów dla CMS Joomla. Joomla jest moim ulubionym cms-em ponieważ jest systemem modułowym, elastycznym i przyjaznym dla użytkownika, pozwala praktycznie na nieograniczone zastosowanie umożliwiając budowę małych serwisów jak i również rozbudowanych dużych portali. Na stronie znajdą Państwo moje projekty szablonów których przybywa z tygodnia na tydzień, staram się w miesiącu wydać przynajmniej cztery nowe szablony. 

DD CharityLife 88
Version: 1.0 Release Date: 09 luty 2016

DD CharityLife 88 Szablon dla Joomla 3.x w pełni responsywny o tematyce charytatywnej,pomocy  Szablon jest wyposażony w panel administracyjny dzięki któremu możemy zarządzać wszystkimi opcjami w szablonie. 

Jest to pełna wersja szablonu bez żadnych ograniczeń.

Po przetestowaniu szablonu jeżeli wszystko odpowiada prosiłbym o wykupienie licencji na dany szablon. Licencję można opłacić TUTAJ

Important: if you download this template for commercial use take and pay a special license (10 euros) on the homepage.